Szukaj

Google rezygnuje z reklam w wyszukiwarce grafiki!

Wszyscy, którzy chcieliby wykorzystać polecany jakiś czas temu przez Reginę format reklamy w wyszukiwarce grafiki musimy dzisiaj rozczarować. Niestety, Google zrezygnował z wyświetlenia reklam w tej wyszukiwarce!

Wiadomość ta została mi dziś przekazana przez specjalistę z zespołu Pomocy AdWords w odpowiedzi na zapytanie związane z brakiem możliwości stworzenia takiej reklamy. Ponadto okazuje się, że reklamy wcześniej skonfigurowane nie powinny się wyświetlać już od kilku tygodni.

Jeżeli masz na swoim koncie skonfigurowane reklamy tego rodzaju, prosimy o informację w komentarzu, czy faktycznie statystyki wyświetleń pokazują od jakiegoś czasu zera.

Agata Stępień

SEO - Maniaczka maniakalnie badająca rentowność wszelkiego rodzaju kampanii w internecie i śledząca nowe usługi i trendy w Google. Uwielbia podróże i znikanie w górach.

zobacz posty autora

Spodobał ci się ten post? 2 0

2 komentarze

 • Olaf

  Witam,

  U mnie w kampaniach klientów od 13 listopada, nie wyświetla się reklama w wyszukiwarce grafiki.

  Może dowiecie się czegoś więcej?

  Olaf

  06.12.2012, g.15:31

  • Agata Stępień

   Zespół pomocy AdWords informuje po prostu, że zrezygnowali z tej funkcji. Szkoda, że nie komunikowali tego w żaden sposób oficjalnie. Co więcej – w witrynie pomocy ciągle są aktywne informacje na temat tworzenia takich reklam. Obecnie próbuję dowiedzieć się czegoś na forum Google AdWords.

   06.12.2012, g.15:48

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>