Szukaj

Internet ASAP – o trendach i innowacyjnych rozwiązaniach e-marketingowych

Z przyjemnością informujemy, że SeoPortal.pl objął oficjalny patronat medialny nad zbliżającą się konferencją Internet ASAP – E-marketing w praktyce, która odbędzie się już 31 maja 2012 w Krakowie i potrwa dwa dni.

Internet ASAP to wyjątkowa okazja na spotkanie największych osobistości polskiego internetu oraz wymianę doświadczeń z najlepszymi praktykami e-marketingu. Na uczestników konferencji czekają dwa dni pełne wykładów, poparte ciekawymi case studies i poruszające kwestie najnowszych trendów w e-marketingu, a także efektywnych rozwiązań w branży.

Konferencja jest adresowana do osób odpowiedzialnych w firmach za marketing, PR, IT oraz budowanie wizerunku marek w Internecie. Każdy, kto przybędzie na konferencję będzie miał okazję do zapoznania się z szerokimi możliwościami i ogólnymi trendami w zakresie marketingu i promocji w internecie.

Wśród prelegentów Internet ASAP znaleźli się między innymi: bloger Maciej Budzich (mediafun.pl), specjalista od budowy marki i grywalizacji Paweł Tkaczyk oraz bloger i wykładowca akademicki Dominik Kaznowski (networkeddigital.com). Ponadto, w gronie gości znaleźli się przedstawiciele agencji marketingowych i interaktywnych, których będzie można nie tylko posłuchać, ale i z nimi porozmawiać, m.in. podczas zaplanowanego afterparty w klubie Baccarat.

Konferencja Internet ASAP odbędzie się w Krakowie 31 maja – 1 czerwca 2012 w Hotelu Park Inn.

Partnerzy konferencji: Abanana Advertising, Gemius Polska, ATMedia, Brand24, Infinity Media, iPlacement, OAN, Sensus, Onepress, pkt.pl.

Patroni medialni: „Wiadomości Handlowe”, Wirtualnemedia.pl, „Życie Handlowe”, Galeriehandlowe.pl, E-biznes.pl, ISTV, Marketer+, Marketingowiec.pl, Portalmedialny.pl, Targetmarketing.pl, Ecommerce.edu.pl, Interaktywnie.com, SerwisPrawa.pl, inbank.pl, LegalNews24.pl, TwójBiznes24.pl, nf.pl oraz SeoPortal.pl

Więcej informacji i rejestracja na www.internetasap.pl oraz na Facebooku (https://www.facebook.com/InternetASAP).

Ktoś z Was wybiera się do Krakowa na Internet ASAP?

Krzysztof Świtoński

Wielbiciel marketingu internetowego. Przekonany o ogromnej sile SEO, web usability i szeroko pojętego social media. W wolnym czasie grywa w squasha i piłkę nożną.

zobacz posty autora

Spodobał ci się ten post? 1 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>