Szukaj

Koniec Google AdWords? Początek Google Audio Ads!

Tak to prawda. Wczoraj blog Google AdWords ogłosił o rozpoczęciu zapraszania reklamodawców do testowania nowego systemu reklamowego Google Audio Ads

Beta testerzy mogą zgłaszać swoją chęć przyłączenia się do programu testowania tutaj.
Jednakże aby móc zgłosić chęć przyłączenia się do testów należy posiadać konto AdWords. Google Audio Ads działa na razie w obrębie USA. Przez ostatni rok Google aktywnie szukało partnerów do współpracy. Obecnie w programie uczestniczą już setki rozgłośni radiowych z terenu USA.

Wygląda na to, że Google Audio Ads będą miały swoją inaugurację wkrótce. Można już przeczytać Zasady tworzenia reklam. Można tam np. przeczytać, że reklama może być w formacie Audio lub MP3 i nie może przekroczyć 30 sekund.

Koszt wytworzenia reklamy zależy od wyboru agencji i ma oscylować w zakresie od 100$ – 1000$. Wygląda na to, że otworzy się nowy rynek zbytu :)

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Google Audio Ads wejdźcie na stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami. ]

Jak wam się wydaje co będzie następne? Google TV Ads? Kiedy Google Audio Ads będzie dostępne w Polsce? Czy powstanie Centrum szkolenia Google z Audio Ads?

Grzegorz Kordeczka

Zgłębiam zagadnienia psychologii zachowań konsumenckich w internecie. Prywatnie: Fan wycieczek rowerowych, windsurfingu oraz kryminału na dobranoc :)

zobacz posty autora

Spodobał ci się ten post? 0 0

2 komentarze

  • Mooosic

    No mogli by zrobić Google TV :D Dawali by dobre filmy i w przerwach reklamy Adsense :P

    09.12.2006, g.19:21

  • haha

    co to za bzdura? mieliby zrezygnować z tego co im daje największy zysk?

    11.12.2006, g.19:09

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>