Szukaj

O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów e-marketingu, którzy uwielbiają dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na bieżąco śledzimy nowości ze świata reklamy internetowej i testujemy je w naszej codziennej pracy. Poznaliśmy się dzięki poznańskiej agencji marketingu internetowego WebDoctor, która czuwa nad tym, aby SeoPortal był dla Was źródłem cennej i praktycznej wiedzy.

Poznaj nasz zespół redakcyjny:

 

  Grzegorz Kordeczka
Zawodowe postanowienie: Edukować z zakresu skutecznego wykorzystania internetu w biznesie. Prywatnie: Fan wycieczek rowerowych, windsurfingu oraz kryminału na dobranoc :)
  Martyna Zastrożna
E-ntuzjastka marketingu internetowego i web usability. Z nieskrywaną fascynacją przygląda się też tabelkom i wykresom w ukochanym Google Analytics.
  Regina Anam
Specjalistka AdWords, zainteresowana web usability oraz reklamowymi mozliwościami Facebooka. W wolnym czasie lubi spać i się nie przemęczać.
  Jakub Szendzielorz
Specjalista ds. SEO, kognitywista, fan użytecznego designu. Uzależniony od kawy, czekolady i dobrej muzyki.
  Agata Stępień
SEO – Maniaczka maniakalnie badająca rentowność wszelkiego rodzaju kampanii w internecie i śledząca nowe usługi i trendy w Google. Uwielbia podróże i znikanie w górach.
  Krzysztof Świtoński
Wielbiciel marketingu internetowego. Przekonany o ogromnej sile SEO, web usability i szeroko pojętego social media. W wolnym czasie grywa w squasha i piłkę nożną.
  Justyna Antkowiak
Specjalista ds. Jakości Usług w agencji WebDoctor. Na co dzień stanowi wsparcie i służy radą w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań e-marketingowych. Wolny czas najchętniej spędza w gronie znajomych przy muzyce i dobrym jedzeniu.
  Iza Blezień
Specjalista ds. SEO w agencji WebDoctor. Pozycjonerka z zamiłowania, pomimo medycznego wykształcenia. Uwielbia ciężką muzykę i czekoladę w każdej postaci.
  Piotr Jankowski
Z zawodu i zamiłowania deweloper aplikacji webowych, desktopowych oraz mobilnych. Gorliwy wyznawca minimalistycznej estetyki oraz wysokiego usability. W wolnym czasie zwolennik aktywności fizycznej i różnorakiej rozrywki.
  Bernadeta Wachowiak
Menedżer Działu Sprzedaży w agencji WebDoctor. Pasjonatka marketingu internetowego, mimo filozoficznego wykształcenia twardo stąpająca po ziemi. Dawniej w wolnym czasie jeździła motocyklem – teraz nie ma wolnego czasu ;)