Szukaj

SeoPortal patronem medialnym IV Kongresu Online Marketingu

Z przyjemnością informujemy, że SeoPortal został patronem medialnym IV Kongresu Online Marketingu, który odbędzie się już 25 października 2012 w warszawskim Multikinie.

To już czwarta odsłona Kongresu Online Marketingu, podczas którego spotykają się specjaliści z branży internetowej z całej Polski. Najbliższa edycja podzielona jest na 6 bloków tematycznych, które będą poruszać tematykę SEO i pozycjonowania, e-commerce, e-mail marketingu, mediów społecznościowych, prawa w internecie, a także marketingu mobilnego. Podczas Kongresu specjaliści będą opowiadać o najnowszych trendach w branży, opierając się przy tym na ciekawych case studies.

Kongres zaadresowany jest do osób zajmujących się marketingiem internetowym, Public Relations, a także budową wizerunku w sieci. Każdy, kto pojawi się w warszawskim Multikinie 25 października będzie miał okazję porozmawiać ze specjalistami z branży i wymienić się bezcennym doświadczeniem.

Wśród prelegentów najbliższej edycji znalazł się m.in. Jakub Szendzielorz, którego znacie bardzo dobrze z SeoPortalu. Kuba będzie współprowadził blok poświęcony tematyce SEO oraz pozycjonowaniu.

IV Kongres Online Marketingu odbędzie 25.10.2012 w Multikinie przy ul. KEN 60 w Warszawie. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Partnerzy: WebDoctor, Whites, Internet Designers, Sare, K2 Search, eCode, BNI Polska, Przedsiębiorstwo Fair Play

Patroni medialni: SeoPortal, ARBOinteractive, Proseed, Sprawnymarketing.pl, Business Woman & life, Marketing przy kawie, marketingowiec.pl, Outsourcing magazine, Marketerplus.pl

Krzysztof Świtoński

Wielbiciel marketingu internetowego. Przekonany o ogromnej sile SEO, web usability i szeroko pojętego social media. W wolnym czasie grywa w squasha i piłkę nożną.

zobacz posty autora

Spodobał ci się ten post? 0 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>