Szukaj

Wielkanoc tuż tuż…

Za oknem co raz częściej towarzyszy nam słońce (chociaż temperatura nie jest zbyt łaskawa), a natura powoli budzi się do życia. To wszystko oznacza nic więcej jak to, że nadchodzi Wielkanoc! Jeszcze nie tak dawno, składaliśmy sobie życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, a tu proszę, cyk i minęły ponad 3 miesiące ;) Ależ ten czas leci… Ale koniec! Miało nie być sentymentalnie ;)

Zatem Drodzy Czytelnicy!

Z okazji nadchodzących Świąt chcielibyśmy Wam życzyć zdrowych i pogodnych Świąt Wielkonocnych, spędzonych w gronie najbliższych. Ponadto (nie bylibyśmy sobą), życzymy Wam jeszcze więcej odwiedzin, jeszcze więcej konwersji i jeszcze więcej mocnych linków kierujących do Waszych stron i sklepów. Żeby idea użyteczności i podejścia prokonsumenckiego przyświecała Wam każdego dnia oraz żeby Pan Gugiel był bardziej łaskawy i chętniej wyrzucał nas na wysokie pozycje :)

No i oczywiście życzymy Wam (i sobie ;) żebyście odwiedzali nasz portal regularnie i za każdym razem znajdywali tu przydatne i ciekawe artykuły.

Do zobaczenia po Świętach – będziemy na Was czekać ze świeżą dawką informacji :)

Krzysztof Świtoński

Wielbiciel marketingu internetowego. Przekonany o ogromnej sile SEO, web usability i szeroko pojętego social media. W wolnym czasie grywa w squasha i piłkę nożną.

zobacz posty autora

Spodobał ci się ten post? 0 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>