Szukaj

Właściciel Google Sergey Brin: „Jak osiągnąć sukces w 2007r.”

SERGEY BRIN
Współwłaściciel Google

Sergey Brinn

WYGRAĆ PROSTOTĄ
„Prostota jest jednym z aspektów, któremu poświęcamy wiele uwagi.” Wykorzystywane technologie są coraz bardziej złożone, ale prostota stała się jednym z powodów, dla którego ludzie zaczęli korzystać z Google. Złożoność i kompleksowość stały się kwestią, o którą należy zadbać w stosowanych technologiach internetowych, urządzeniach, komputerach i jest to bardzo trudne. Sukces osiągnie się dzięki prostocie. Spójrzcie na Apple, sukces który osiągnęli i drogę rozwoju, którą obrali.

Skupiamy swoją uwagę na funkcjonalności i cechach produktów, a nie samych produktach. Eliminujemy produkty, których rozwój byłby związany ze zwiększeniem stopnia ich skomplikowania. Nie chcemy mieć 20 produktów, które działają na 20 różnych sposobów. Gubiłem się w naszym serwisie starając się śledzić wszystko co w nim się znajduje. Wole mieć mniejszą ilość produktów, które posiadają wspólne funkcjonalności i cechy.

Źródło: http://money.cnn.com

Grzegorz Kordeczka

Zgłębiam zagadnienia psychologii zachowań konsumenckich w internecie. Prywatnie: Fan wycieczek rowerowych, windsurfingu oraz kryminału na dobranoc :)

zobacz posty autora

Spodobał ci się ten post? 1 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>